Vypnout/zapnout zvuk

Praktické informace  —  Jak se obléknout Ubytování Catering Vstupenky

Brány Domu kultury se otevírají 11. 2. 2017 v 19 hodin a ples samotný začíná ve 20 hodin. Doporučujeme přijít o něco dříve a předejít tak frontám u šaten. Dům kultury najdete v centru města v ulici Velká Hradební – mapa. 

 

Genius loci Plesu Severočeských Patriotů

Ples Severočeských Patriotů se hrdě hlásí ke svému kraji a krajskému městu Ústí nad Labem, k jeho průmyslové historii, ale i kultuře. Ples se tradičně koná v kulturním domě v Ústí nad Labem. Prostory ožijí hosty, kteří si rádi dopřejí zábavou i eleganci, mezi nimiž se objeví i mnoho známých tváří. Tři sály s rozmanitým programem, velké foyer a další tématicky upravené prostory umožní střídat zábavu s chvílemi, kdy si hosté mohou nerušeně popovídat s přáteli u sklenky dobrého vína. 

 

Program plesu - promyšlená show ve třech sálech 

Hlavní plesovou kapelou je legendární Boom Band Jiřího Dvořáka s širokým plesovým repertoárem od vídeňského valčíku po hity nestárnoucích Beatles. Jedinečným zážitkem pro každého návštěvníka bude zajisté vystoupení hlavní hvězdy večera Lou Begy. Těšit se můžete rovněž na slovenské No Name, Terezu Kerndlovou, kapelu Poetika, stále populárnějšího Mikolase Josefa nebo na hvězdu populárního pořadu Tvoje tvář má známý hlas Martu Jandovou. Výběr těch největších hitů si pro návštěvníky připraví DJská legenda Martin Hrdinka a kouzelnickou show plnou humoru Richard Nedvěd. 

 

Catering

V letošním ročníku se o chuťové pohárky hostů postarají společnosti Sluka Catering a Replay Dorant Catering s širokou nabídkou lahůdek, vhodných ke konzumaci společně alkoholickými i nealkoholickými nápoji. 

K dobrému jídlu, ale hlavně zábavě patří víno. To pro vás na letošní ples vybírá společnost Ortopedické centrum Ústí nad Labem, tradiční pořadatel vinařských akcí, například výstavy Vinařské Litoměřice. Jak prozradil majitel společnosti Mudr. Kacerovský, “vybírat bude opravdu z čeho. Hosté budou mít možnost ochutnat vína ze severních Čech, převážně z Litoměřic a Žernosek.”

K dobrému vínu patří i voda . Ideální je voda, která uhasí  žízeň po protančené taneční sérii a ještě má blahodárné účinky. Proto je oficiální vodou 8. plesu severočeských patriotů přírodní minerální voda Korunní.

Lihoviny dodala Palírna U Zeleného stromu a těšit se můžete na extra jemnou specialitu, která zraje 4 roky v dubových sudech Stará myslivecká reserve, dále v novém designu limitovaná edice čistá Hanácká vodka a blendovaná vodka Blend 42 vodka. Zároveň i irské whisky Bushmills, které nyní Palírna exkluzivně distribuuje.

Co by to bylo za ples bez piva?

Tradičním pivem Plesu Severočeských Patriotů je severočeský Březňák.

Březňák    Korunní Vinařské Litoměřice Hanácká Myslivecká


Jak se obléknout

Dress Code

pozn. Slevu na nákup získáte pouze po předložení originální karty, kterou obdržíte při koupi vstupenky.

 

 

Dress Code 2

 

Ubytování

 

Hotel Větruše — mapa

 

Ubytování v Ústí nad Labem v Hotelu Větruše ve čtyřhvězdičkovém standardu zahrnuje vše, co můžete očekávat: bezplatné rozšířené služby recepce (concierge), útulné světlé pokoje laděné v příjemných zemitých tónech, pokojový servis, bezbariérový přístup, lobby bar s nonstop provozem, výbornou hotelovou restauraci. Více zde

 

Clarion Congress Hotel — mapa

Clarion Congress Hotel je skvělým řešením pro Vaše soukromé i obchodní cesty. Nově vybudovaný kongresový hotel se specializuje na byznys klientelu. Kromě 80 pokojů a 3 junior suites se v hotelu nachází konferenční sály s kapacitou 480 osob, restaurace a bar. Parkování je zajištěno v podzemních garážích. Více zde


Pivovar na Rychtěmapa

Hotelové ubytování kategorie STANDARD*** přímo v centru Ústí nad Labem v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích v celkové kapacitě 27 lůžek. Vlastním sociálním zařízením a plazmovou TV s možností připojení na internet (Wifi). V celém objektu je výtah. Ubytovaní hosté mají možnost celodenního stravování v hotelové restauraci. Více zde