PRAKTICKÉ INFORMACE

Brány Domu kultury se otevírají 15. 2. 2020 v 19 hodin a ples samotný začíná ve 20 hodin. Doporučujeme přijít o něco dříve a předejít tak frontám u šaten. Dům kultury najdete v centru města v ulici Velká Hradební – mapa.

Genius loci Plesu Severočeských Patriotů

Ples Severočeských Patriotů se hrdě hlásí ke svému kraji a krajskému městu Ústí nad Labem, k jeho průmyslové historii, ale i kultuře. Ples se tradičně koná v kulturním domě v Ústí nad Labem. Prostory ožijí hosty, kteří si rádi dopřejí zábavou i eleganci, mezi nimiž se objeví i mnoho známých tváří. Tři sály s rozmanitým programem, velké foyer a další tématicky upravené prostory umožní střídat zábavu s chvílemi, kdy si hosté mohou nerušeně popovídat s přáteli u sklenky dobrého vína.

CATERING

Žádný ples se neobejde bez dobrého alkoholického i nealkoholického pití.

Na Centropol 11. Plese Severočeských Patriotů se bude pít výtečné víno ze severočeských Žernosek, ale i z Jižní Moravy. Tradičním dodavatelem vín je společnost Ortopedické centrum, pořadatel akce Vinařské Litoměřice.

Nabídku alkoholických nápojů zajišťuje, tak jako loni Palírna U Zeleného stromu. Tato společnost loni oslavila jedinečných 500 let od založení firmy a je tak nejstarší evropskou palírnou. Víte, že nejstarší irská palírna Bushmills je dokonce o 90 let mladší než Palírna U Zeleného stromu. Na plese můžete ochutnat ústeckou legendu Starou ŽITNOU mysliveckou reserve, která zraje čtyři roky v dubových sudech. Zároveň se těšte na míchané nápoje nebo čisté s ledem od značek Hanácká vodka, Blend 42 vodka a také irskou whisky Bushmills, kterou exkluzivně dováží Palírna na český trh.

Jedním z partnerů Centropol 11. Plesu Severočeských Patriotů je i Korunní. Právě Korunní je tou nejlepší volbou k vínům. Perlivé minerální vody Korunní tvoří ideální a harmonické spojení při konzumaci šumivých vín, lehkých mladých bílých a růžových vín, ale hodí se také k fortifikovaným bílým vínům, protože celkově podporují jejich chuť. Všechny druhy přírodních minerálních vod Korunní získaly prestižní certifikaci Voda vhodná k vínu udělovanou Asociací sommeliérů ČR. Díky svým jedinečným chuťovým a aromatickým vlastnostem získaly minerální vody Korunní jako jediné v ČR toto prestižní ocenění a Vy tak máte jistotu, že Korunní je pro Vás k vínu ta nejlepší volba.

Partnerem jedenáctého plesu severočeských patriotů je tradičně společnost ORTOPEDICKÉ CENTRUM s.r.o., pořadatel osmnáctého ročníku mezinárodní výstavy Vinařské Litoměřice. Pro návštěvníky plesu je připravena velká nabídka skvělých vín, mezi kterými nechybí ani oblíbená vína z Velkých Žernosek a Litoměřic.

JAK SE OBLÉKNOUT

Dress code: BLACK TIE INVITED

Organizátor společenské akce by si přál, aby jeho hosté přišli ve smokingu, ale je připraven na to, že ne všichni to udělají. Nikdo tedy nebude kvůli chybějícímu smokingu poslán domů. Nutností však je minimálně černý oblek s kravatou a bílou nebo černou košilí. Jakákoliv jiná barva košile je nepřípustná. Pro dámy se u této akce oproti Black Tie nic nemění. Dlouhá večerní nebo krásné koktejlky s minimální délkou ke kolenům v jakékoliv barvě.

Autor textu: Anna Motlíková, ředitelka Steilmann Praha

UBYTOVÁNÍ

Hotel Větruše — mapa

Ubytování v Ústí nad Labem v Hotelu Větruše ve čtyřhvězdičkovém standardu zahrnuje vše, co můžete očekávat: bezplatné rozšířené služby recepce (concierge), útulné světlé pokoje laděné v příjemných zemitých tónech, pokojový servis, bezbariérový přístup, lobby bar s nonstop provozem, výbornou hotelovou restauraci. Více zde

Clarion Congress Hotel — mapa

Clarion Congress Hotel je skvělým řešením pro Vaše soukromé i obchodní cesty. Nově vybudovaný kongresový hotel se specializuje na byznys klientelu. Kromě 80 pokojů a 3 junior suites se v hotelu nachází konferenční sály s kapacitou 480 osob, restaurace a bar. Parkování je zajištěno v podzemních garážích. Více zde

Pivovar na Rychtě — mapa

Hotelové ubytování kategorie STANDARD*** přímo v centru Ústí nad Labem v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích v celkové kapacitě 27 lůžek. Vlastním sociálním zařízením a plazmovou TV s možností připojení na internet (Wifi). V celém objektu je výtah. Ubytovaní hosté mají možnost celodenního stravování v hotelové restauraci. Více zde